Adaptor Keystone ST simplex, multimode

Fii primul care scrie o recenzie acestui produs


Pret pentru integratori (fara TVA): 1,84 €

Disponibilitate: In stoc


SAU

Adaptor Keystone ST simplex, multimode

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru a vedea poza mare

Micşorează
Măreşte

Mai multe vizualizări

Detalii

Adaptor ST simplex, RJ45 (Keystone), multimode.
Se poate monta in patch panel-uri RJ45 alaturi de alti adaptori RJ45 sau conectori RJ45 de diferite categorii.

Informaţii adiţionale

Cod produs STMM-RJ45
Producator EFB Elektronik
Culoare Nu

Etichete produse

Folosiţi spaţii pentru a separa etichete. Folosiţi ghilimele simple (') pentru fraze.