Patch cord fibra optica FC-SC Duplex Singlemode 9/125 5m compatibil OS1 si OS2

Fii primul care scrie o recenzie acestui produs


Pret pentru integratori (fara TVA): 9,49 €

Disponibilitate: In stoc la Furnizor



Patch cord fibra optica FC-SC Duplex Singlemode 9/125 5m compatibil OS1 si OS2

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru a vedea poza mare

Micşorează
Măreşte

Mai multe vizualizări

Detalii

Patch cord fibra optica FC-SC Duplex Singlemode 9/125 5m compatibil OS1 si OS2

Informaţii adiţionale

Cod produs 200-537
Producator Excel Networking
Tip fibra Single Mode
Tip pathcord Duplex
Conectori FC-SC
Dimensiune fibra 9/125
Lungime 5 m

Etichete produse

Folosiţi spaţii pentru a separa etichete. Folosiţi ghilimele simple (') pentru fraze.