Patch cord fibra optica LC-LC Duplex Multimode 50/125 2m compatibil OM2

Fii primul care scrie o recenzie acestui produs


Pret pentru integratori (fara TVA): 8,69 €

Disponibilitate: In stoc


SAU

Patch cord fibra optica LC-LC Duplex Multimode 50/125 2m compatibil OM2

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru a vedea poza mare

Micşorează
Măreşte

Mai multe vizualizări

Detalii

Patch cord fibra optica LC-LC Duplex Multimode 50/125 2m compatibil OM2

Informaţii adiţionale

Cod produs 200-169
Producator Excel Networking
Tip fibra Multi Mode
Tip pathcord Duplex
Conectori LC-LC
Dimensiune fibra 50/125
Lungime 2 m

Etichete produse

Folosiţi spaţii pentru a separa etichete. Folosiţi ghilimele simple (') pentru fraze.