Patch cord fibra optica LC-SC Duplex Multimode 62.5/125 20m compatibil OM1

Fii primul care scrie o recenzie acestui produs


Pret pentru integratori (fara TVA): 19,69 €

Disponibilitate: In stoc la Furnizor



Patch cord fibra optica LC-SC Duplex Multimode 62.5/125 20m compatibil OM1

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru a vedea poza mare

Micşorează
Măreşte

Mai multe vizualizări

Detalii

Patch cord fibra optica LC-SC Duplex Multimode 62.5/125 20m compatibil OM1

Informaţii adiţionale

Cod produs 202-005
Producator Excel Networking
Tip fibra Multi Mode
Tip pathcord Duplex
Conectori LC-SC
Dimensiune fibra 62.5/125
Lungime 20 m

Etichete produse

Folosiţi spaţii pentru a separa etichete. Folosiţi ghilimele simple (') pentru fraze.