Patch cord fibra optica LC-ST Duplex Multimode 50/125 2m compatibil OM3

Fii primul care scrie o recenzie acestui produs


Pret pentru integratori (fara TVA): 8,19 €

Disponibilitate: In stoc la Furnizor



Patch cord fibra optica LC-ST Duplex Multimode 50/125 2m compatibil OM3

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru a vedea poza mare

Micşorează
Măreşte

Mai multe vizualizări

Detalii

Patch cord fibra optica LC-ST Duplex Multimode 50/125 2m compatibil OM3

Informaţii adiţionale

Cod produs 200-063
Producator Excel Networking
Tip fibra Multi Mode
Tip pathcord Duplex
Conectori LC-ST
Dimensiune fibra 50/125
Lungime 2 m

Etichete produse

Folosiţi spaţii pentru a separa etichete. Folosiţi ghilimele simple (') pentru fraze.