Patch cord fibra optica SC-SC Duplex Multimode 50/125 10m compatibil OM2

Fii primul care scrie o recenzie acestui produs


Pret pentru integratori (fara TVA): 10,99 €

Disponibilitate: In stoc la Furnizor



Patch cord fibra optica SC-SC Duplex Multimode 50/125 10m compatibil OM2

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru a vedea poza mare

Micşorează
Măreşte

Mai multe vizualizări

Detalii

Patch cord fibra optica SC-SC Duplex Multimode 50/125 10m compatibil OM2

Informaţii adiţionale

Cod produs 200-236
Producator Excel Networking
Tip fibra Multi Mode
Tip pathcord Duplex
Conectori SC-SC
Dimensiune fibra 50/125
Lungime 10 m

Etichete produse

Folosiţi spaţii pentru a separa etichete. Folosiţi ghilimele simple (') pentru fraze.