Patch cord fibra optica ST-SC Duplex Multimode 50/125 10m compatibil OM3

Fii primul care scrie o recenzie acestui produs


Pret pentru integratori (fara TVA): 11,89 €

Disponibilitate: In stoc la Furnizor



Patch cord fibra optica ST-SC Duplex Multimode 50/125 10m compatibil OM3

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru a vedea poza mare

Micşorează
Măreşte

Mai multe vizualizări

Detalii

Patch cord fibra optica ST-SC Duplex Multimode 50/125 10m compatibil OM3

Informaţii adiţionale

Cod produs 200-017
Producator Excel Networking
Tip fibra Multi Mode
Tip pathcord Duplex
Conectori ST-SC
Dimensiune fibra 50/125
Lungime 10 m

Etichete produse

Folosiţi spaţii pentru a separa etichete. Folosiţi ghilimele simple (') pentru fraze.