Priza fibra optica 1 port

Fii primul care scrie o recenzie acestui produs


Pret pentru integratori (fara TVA): 6,49 €

Disponibilitate: In stoc


SAU

Priza fibra optica 1 port

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru a vedea poza mare

Micşorează
Măreşte

Mai multe vizualizări

Detalii

Priza fibra optica cu 1 port.
Aceasta priza poate fi echipata cu adaptori SC Duplex Singlemode sau Multimode, LC Quad Singlemode sau Multimode.
Priza nu este echipata cu adaptor sau pigtail.
Aceasta contine 2 protectori de sudura, o eticheta de avertizare, 2 tie-rap-uri si 2 suruburi de prindere.
Se foloseste in aplicatiile FFTH.
Caracateristici:
  • Dimensiuni (HxWxD): 86x116x23 mm
  • Material ABS
  • Pretectie ignifuga (LSZH)
  • Standarde compatibile: TIA/EIA 568.C, ISO/IEC 11801, EN 50173, IEC 60304, IEC 61754, EN 297-1

Informaţii adiţionale

Cod produs PR-COR-12
Producator Nu
Culoare Alb

Etichete produse

Folosiţi spaţii pentru a separa etichete. Folosiţi ghilimele simple (') pentru fraze.