Patch panel fibra optica echipat cu 12 adaptori SC Duplex Singlemode pentru 24 fibre 1U 19 inch negru

Fii primul care scrie o recenzie acestui produs


Pret pentru integratori (fara TVA): 49,79 €

Disponibilitate: In stoc


SAU

Patch panel fibra optica echipat cu 12 adaptori SC Duplex Singlemode pentru 24 fibre 1U 19 inch negru

Dublu click pe imaginea de mai sus pentru a vedea poza mare

Micşorează
Măreşte

Mai multe vizualizări

Detalii

Patch panel fibra optica echipat cu 12 adaptori SC Duplex Singlemode pentru 24 fibre 1U 19 inch negru. Patch panel-ul cuprinde elemente de management a fibrei in interior, presetupe pentru intrarea fibrei, suport pentru 24 suduri termice si suruburi pentru fixarea in rack.
- densitate mare cu pana la 48 fibre pe 1U
- disponibil pentru 8, 12, 16, 24, 48 fibre
- sistem de fixare in rack de 19"
- 25 Year System Warranty

Informaţii adiţionale

Cod produs 200-483
Producator Excel Networking
Tip fibra Single Mode
Capacitate 24 fibre
Tip patchpanel Duplex
Rackabil 1U

Etichete produse

Folosiţi spaţii pentru a separa etichete. Folosiţi ghilimele simple (') pentru fraze.