Cutie conectare fibra optica cu 2 porturi SC duplex multi mode  pentru 4 fibre
search
  • Cutie conectare fibra optica cu 2 porturi SC duplex multi mode  pentru 4 fibre

Cutie conectare fibra optica cu 2 porturi SC duplex multi mode pentru 4 fibre

17,85 €
cu TVA

Cutie conectare fibra optica cu 2 porturi SC duplex multi mode  pentru 4 fibre

Cantitate

 

Livrare Rapida

 

Retur in max. 14 zile

Cutie conectare fibra optica cu 2 porturi SC duplex multi mode  pentru 4 fibre

SHP2-028
5 Produse

Fisa tehnica

Producator
EXCEL NETWORKING
Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.