Patch panel f.o cu sistem de glisare 24 porturi 1U echipat cu adaptori SC duplex singlemode

46,41 €
cu TVA

Patch panel f.o cu sistem de glisare 24 porturi 1U echipat cu adaptori SC duplex  singlemode

Adaptori
Cantitate

 

Livrare Rapida

 

Retur in max. 14 zile

Patch panel f.o cu sistem de glisare 24 porturi 1U echipat cu adaptori SC duplex  singlemode

SHP-480
20 Produse

Fisa tehnica

Producator
EXCEL NETWORKING
chat Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.