Adaptor SC/APC simplex singlemode verde

2,38 €
cu TVA

Adaptor SC/APC simplex  singlemode  verde

Cantitate

 

Livrare Rapida

 

Retur in max. 14 zile

Adaptor SC/APC simplex  singlemode  verde

SHP-566
50 Produse

Fisa tehnica

Producator
EXCEL NETWORKING
chat Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.