Adaptor LC duplex flangeless multimode gri

2,98 €
cu TVA

Adaptor LC duplex flangeless  multimode  gri

Cantitate

 

Livrare Rapida

 

Retur in max. 14 zile

Adaptor LC duplex flangeless  multimode  gri

SHP-360
100 Produse

Fisa tehnica

Producator
EXCEL NETWORKING
chat Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.