Patch cord LC-ST OM2 multimode duplex 50/125 portocaliu

7,14 €
cu TVA

Patch cord LC-ST  OM2 multimode  duplex  50/125  portocaliu

Lungime
Cantitate
Produs disponibil cu alte optiuni


 

Livrare Rapida

 

Retur in max. 14 zile

Patch cord LC-ST  OM2 multimode  duplex  50/125  portocaliu

SHP2-184
0 Produse

Fisa tehnica

Categoria
Fibra Optica
Tip Fibra Optica
Multimode OM2
Instalare
Interior
Producator
EXCEL NETWORKING
chat Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.