Patch cord SC/APC-SC OS2 singlemode duplex 9/125 galben

9,52 €
cu TVA

Patch cord SC/APC-SC OS2 singlemode duplex 9/125 galben

Lungime
Cantitate
Produs disponibil cu alte optiuni


 

Livrare Rapida

 

Retur in max. 14 zile

Patch cord SC/APC-SC OS2 singlemode duplex 9/125 galben

SHP1-021
0 Produse

Fisa tehnica

Categoria
Fibra Optica
Tip Fibra Optica
Singlemode OS2
Producator
EXCEL NETWORKING
chat Comentarii (0)
Nu sunt opinii ale clientilor in acest moment.